K.T.O.Ś.

 
Na początek parę słów o mnie. Jestem kimś. Mieszkam w TVN-ie, gdzie mogę sobie co najwyżej kupić kanapkę. W przeciwieństwie do takich co mieszkają gdzie indziej. Bo ci to mogą sobie kupić nawet mecz. I to hurtowo.

Ale dość o sporcie. Częściowo dlatego że wszyscy ostatnio o nim mówią a ja się nie lubię powtarzać, a częściowo dlatego że w porównaniu z niektórymi nawet tak cyniczny (acz czujny) obserwator rzeczywistości jak ja wydaje się naiwny jak dziecko. Który to fakt uważam za szkodliwy dla swojego image’u. O spokoju ducha i dobrym samopoczuciu nawet nie wspomniawszy.  Ale skoro nie o sporcie to o czym? Może o polityce. W końcu czy dwaj najważniejsi politycy w sporym europejskim kraju kłócący się o to, który z nich ma fajniejsze zabawki oraz ostentacyjnie lecący tym samym samolotem w to samo miejsce w dwa różne dni nie są widokiem zabawnym?

Zapewne następnym razem obaj panowie na złość sobie – i w zgodzie z prastarą staropolską zasadą „kto pod kim dołki kopie, niech mu ziemia lekką będzie” – wstrzymają oddech tak długo aż coś im się stanie, wykazując tym samym prawdziwą dojrzałość. Być może nawet taką na poziomie starszaków.

Tymczasem – w oczekiwaniu na ten wiekopomny i szczęsny moment – dalej będą śpiewał z Halamą.

Czego sobie i Wam życzę.

źródło: TVN | autor: K.T.O.Ś

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Następny artykuł:

O czym grzmiały Wieszcze?

tvnpix