K.T.O.Ś.

 
Na początku parę słów o mnie. Jestem Kimś. Mieszkam w TVN-ie, gdzie wszyscy patrzą na mnie jak w tęczę. Oczywiście z wyjątkiem tych, którzy nie patrzą na mnie jak w tęczę. Względnie w ogóle nie patrzą.

Ale oni są jacyś dziwni. I prawdopodobnie działają z podpuszczenia określonych kół na Wschodzie. A zwłaszcza zwesternizowanych hegemonistów z Południa. Czyli mówiąc po ludzku, Abelarda Gizy. Któren jak wiadomo jest nie dość, że śniady to jeszcze z twarzy podobny całkiem do niewłaściwych ludzi.

I jeszcze sobie żartuje, łajdak jeden.

Na szczęście nasi posłowie właściwie zareagowali na tą ohydną prowokację ujawniając istnienie  Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Ateizacji Polski, złożonego z 37 posłów i 2 senatorów.

W efekcie nie dość, że żart się żartem odcisnął (i to takim, że co poniektórym w oczach pociemniało, a w nogach zmiękło) to jeszcze na dodatek udało im się przekonać ogół społeczeństwa, że sytuacja w której posłowie pobierają diety i nic nie robią jest sytuacją dużo lepszą, niż ta w której się do czegoś zabierają.

Która to wiedza jest wiedzą bezcenną.

Za resztę zapłacą podatnicy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Następny artykuł:

Kto ma lepszy gen do rozkładania alkoholu?

tvnpix