K.T.O.Ś.

Sen nocy letniej
Ktoś 3 
Na początek parę słów o mnie. Jestem Kimś. Mieszkam w TVN-ie, gdzie wszyscy patrzą na mnie jak w tęczę, względnie jak na (nieco kubistyczny) obrazek. Czemu ja się osobiście nie dziwię, albowiem sam lubię sobie popatrzyć na kogoś z dobrą prezencją. Tyle, że mnie do tego wystarczy lustro.

Zresztą, szczerze mówiąc nie tylko mnie, ale siebie akurat mam zwykle pod ręką. Czego nie można powiedzieć o takiej na przykład Boże… o przepraszam Agnieszce Kaczorowskiej, która przebywa zwykle gdzie indziej. I jest to „Klan”.

Trudno, co robić.

Tymczasem pogoda, z właściwą większości elementów Wszechświata złośliwością, zaczęła się robić piękna dokładnie na zakończenie najdłuższego weekendu w Europie Środkowo-Wschodniej, co z jednej strony jest nieco irytujące, ale ułatwia czujną (acz cyniczną) obserwację rzeczywistości jako takiej.

Z czego skwapliwie skorzystałem. I kiedy tak obserwowałem sobie rzeczywistość podstępnie zaskoczył mnie Morfeusz, w którego objęcia wpadłem. Czyli, mówiąc po ludzku, zasnąłem.

Obudził mnie podejrzany dźwięk, który – po bliższym zbadaniu – okazał się być chrapaniem Bilguuna Mściwoja Ariunbaatara. Który, swoim zwyczajem, spał z gwiazdami.

Czego – tak na marginesie – Sobie i wam życzę.

P.S Maturzystom życzę również powodzenia, albowiem istnieje szansa, że się im przyda…

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Majówka zaczyna się w kwietniu
Następny artykuł:

Majówka zaczyna się w kwietniu

tvnpix