K.T.O.Ś.

Majówka zaczyna się w kwietniu
Ktoś 3 
Na początku kilka słów o mnie. Jestem Kimś. Mieszkam w TVN-ie, gdzie wszyscy patrzą na mnie jak w tęczę. To znaczy normalnie. Bo teraz, to najwyżej oglądać mogą ktosiokształtną dziurę w krajobrazie. Która to dziura spowodowana jest znaczącym (a nawet symbolicznym) brakiem mnie. Brakiem, który uderza w oczy jak nie przymierzając Artur Szpilka w kogoś z rocznika 1989. Czyli mocno i boleśnie.

Ale cóż ja na to poradzę, skoro mnie tam nie ma. A nie ma mnie tam, albowiem podobnie jak wielu moich rodaków, współplemieńców i współzajmowaczy dorzecza Odry i Wisły (w skrócie WDOW-a) udałem się na weekend, które to słowo, jak powszechnie wiadomo, oznacza 9-dniowy okres pomiędzy zeszłym piątkiem a przyszłą sobotą. Nazywany także (zapewne ze względu na zaczynanie się w kwietniu) majówką. I na tym weekendzie robię nic. O ile oczywiście definicja nic obejmuje pewną (starannie dozowaną) ilość wysiłku fizycznego, napojów różnych i grillowanego jedzenia.

Jeżeli obejmuje, to bardzo dobrze. A jeśli nie? No cóż, niezależnie od tego co robię, jest to bardzo przyjemne i wygląda na to, że jeszcze przez chwilę potrwa.

Czego sobie i Wam życze

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Jak sprawić, żeby głosów było wiele, a zdanie jedno?
Następny artykuł:

Jak sprawić, żeby głosów było wiele, a zdanie jedno?

tvnpix