K.T.O.Ś.

Kuba rozpoczyna karierę skoczka narciarskiego
Ktoś 3 
Na początku parę słów o mnie. Jestem Kimś. Mieszkam w TVN-ie, gdzie wszyscy patrzą na mnie jak w tęczę. Oczywiście z wyjątkiem tych momentów, kiedy oglądają pokazy mody, względnie skoki Żyły. Oraz – ze względu na specyfikę wyżej wymienionego – wszystkie momenty w których Żyła coś mówi. W tych momentach można dostrzec na ich twarzach czystą fascynację pomieszaną z jakimś, bliżej nieznanym mi uczuciem. Prawdopodobnie jest to groza.

Ponieważ sytuację patrzenia na kogo innego uważam za zjawisko niezgodne z naturą i jako takie, złe i pokrętne zdecydowałem się złu zapobiec, poprzez okazanie swojej oczywistej supremacji na jednym z wyżej wymienionych pól eksploatacji.

Ponieważ całkowicie przypadkowo wiem, że modelki nie są dla mężczyzn (Sokołowska mi powiedziała) a na polu mówienia rzeczy niezwykłych Żyła jest niepokonany zdecydowałem się rozpocząć karierę skoczka narciarskiego.

W tym celu nabyłem odpowiednie oprzyrządowanie, następnie – sprytnie zapiąwszy te wszystkie klamerki – stanąłem na szczycie skoczni. Na moje oko mamuciej.

Co robić dalej, wie każde polskie dziecko – buciki, garbik i fajeczka. I ja zastosuję się do tej rady.

Drodzy czytelnicy, do zobaczenia po 200 odcinku programu „Kuba Wojewódzki”.

Prawdopodobnie.

P.S Jakby co, pozdrówcie Bubu.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Wiosno! Wróć!
Następny artykuł:

Wiosno! Wróć!

tvnpix