K.T.O.Ś.

 
Uważam, że każdy może patrzeć jak mu się podoba. Oczywiście, tak długo jak długo patrzy na mnie. Bo patrzenie gdzie indziej, to oczywiście zupełnie inna - i całkiem niezrozumiała - sprawa.

Na początku kilku słów o mnie. Jestem kimś, mieszkam w TVN-ie, gdzie wszyscy patrzą na mnie jak w tęczę. Co osobiście jest dla mnie trochę podejrzane, bo kiedy ostatnio sprawdzałem byłem od  tęczy znaczne mnej pasiasty. I oczywiście znacznie trudniejszy do przejrzenia.

Ale - ponieważ jestem jednostką z natury tolerancyjną - uważam, że każdy może patrzeć, jak mu się podoba. Oczywiście, tak długo jak długo patrzy na mnie. Bo patrzenie gdzie indziej, to oczywiście zupełnie inna - i całkiem niezrozumiała - sprawa. No może z wyjątkim Giermaziaka, ale on ma całkiem niezłe wytłumaczenie. Zwłaszcza w tych momentach, kiedy wjeżdża w zakręt z szybkością 300 km na godzinę, jakieś szybkie zerknięcie przed siebie (gdzie mnie, z oczywistych przyczyn, nie ma) jest całkiem zrozumiałe.

No, ale on ma talent. I w dodatku jest młody. Które to cechy podobno dzieli z niejaką Honey Skarbek (dla przyjaciół Tusia).

Tak więc oboje są młodzi i zdolni. Ale ja się tym nie przejmuję.

A wiecie dlaczego?

Bo przynajmniej jedno im przejdzie. I będą już tylko zdolni.

I wtedy ich załatwię doświadczeniem.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Następny artykuł:

Aut bibat, aut abeat

tvnpix