K.T.O.Ś.

 
Na początek parę słów o mnie. Jestem kimś mieszkam w TVN-ie, choć w obecnych warunkach klimatycznych to najchętniej mieszkałbym na łonie. Przyrody oczywiście.

A trzeba przyznać, że postarała się natura. Słonko przygrzewa z godnym podziwu samozaparciem, trawa jak gdyby nigdy nic rośnie, Małaszyński łamie kobiece serca jak zapałki a Rogucki spada. Albowiem specjalistą od stage divingu jest on.  Słowem: jest pięknie.  I nic dziwnego. Bo w naturze z samej istoty rzeczy panować przecież musi równowaga.

Czyli – logicznie rzecz biorąc – jak coś jest brzydkie, smutne i beznadziejne to coś innego musi być piękne, radosne i optymistyczne.   A że paskudnego nie brakuje…  Ale w sumie nie jest źle. Bo jak się dobrze przyjrzeć to można dojść do wniosku, że to brzydkie i paskudne albo zaraz przeminie, albo przynajmniej można to zignorować. I to bez większego problemu.

A piękno po prostu jest. I to wbrew wszystkim pomimo, jednakże i a nawet naprzeciw.  Trawa jest zielona, piwo chłodne, jedzenie dobre, kobiety piękne a wszystkie te rzeczy, które sprawiają że dobrze jest żyć są, jak się dobrze rozejrzeć, zawsze pod ręką.

Z czego - zależnie od światopoglądu - wynika że albo mamy nieziemskiego farta, albo że ktoś nas lubi.  Tak czy siak, wychodzi na nasze.  Wesołych świąt Wielkiej Nocy.

źródło: TVN | autor: K.T.O.Ś

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Następny artykuł:

O staruszkach, kotkach i 12 milionach

tvnpix