K.T.O.Ś.

 
Na początku parę słów o mnie. Jestem Kimś. Mieszkam w TVN-ie, gdzie wszyscy patrzą na mnie jak w tęczę. No chyba, że coś nie halo. Na przykład jak ktoś dachu nie zamknie. Bo wtedy to biegają i naprawiają, a nie się bez sensu gapią na zjawiska meteorologiczne. I słusznie, bo jak coś się psuje to należy to naprawiać a nie latać jakby komuś trotylu na ogon nasypali.

Ale poza tymi rzadkimi momentami to patrzą. I z wrodzoną sobie skromnością powiem, nawet, że słusznie czynią. Albowiem mi się należy. To i jeszcze jakiś pomnik.

Nie, żeby od razu kolumna, ale pomnik. Nieduży, brązowy (w sensie, że z brązu) i ustawiony w jakimś sympatycznym widocznym i osłoniętym od gołębi miejscu.

Za co, pytacie?

Za bohaterskie, nieugięte i niezłomne czujne (acz cyniczne) obserwowanie rzeczywistości. Co jak łatwo zauważyć jest pracą, trudną, niewdzięczną i zagrażającą zdrowiu. Głównie psychicznemu. I w dodatku źle mi robi na nastrój, albowiem ostatnio pod względem cynizmu zaczynam się czuć jak amator.

A nie lubię.

Dlatego w najbliższym czasie zamierzam zwrócić się o znaczną podwyżkę i dodatek za pracę w warunkach skrajnie szkodliwych, wrednych i ogólnie nieprzychylnych człowiekowi w ogóle, a człowiekowi myślącemu w szczególności.

A najbliższy urlop zamierzam spędzić w zakładzie dla psychicznie i nerwowo chorych. W miarę możliwości w zamkniętym.

W końcu każdy potrzebuje odpoczynku w miarę normalnym otoczeniu.

Prawda?

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Następny artykuł:

Homo Homini Lupus, czyli wcale nie to, co myślicie

tvnpix