K.T.O.Ś.

 
Na początek parę słów o mnie. Jestem kimś. Mieszkam w TVN-ie, gdzie wszyscy patrzą na mnie jak w tęczę. I bardzo dobrze, bo gdyby patrzyli w tęczę jak we mnie, byłoby to, co najmniej dziwne.

A czego, jak czego ale dziwnych rzeczy to nam nie brakuje. Do tego stopnia, że ostatnio mam wrażenie jak byśmy szli na rekord. Pewnie w ramach rozgrzewki przed Euro. Nie wiem jak wy, ale ja będę tak zdziwiony, kiedy ono się przypadkiem uda, że jakiś trening faktycznie nie byłby od rzeczy.  A trzeba przyznać, że okazji nie brakuje. Nawet jak już człowiek myśli, że nic go już nie zadziwi to potem okazuje się, że po raz kolejny rację miało prastare prapolskie i - ogólnie rzecz biorąc - archetypiczne przysłowie "Polak potrafi".

Co akurat nie dziwi, albowiem od tego przysłowia są mądrością narodu, żeby mieć rację. Poza tym ktoś musi, a – powiedzmy sobie szczerze – osobnicy wykonujący tą czynność nie rodzą się na kamieniu. A nawet czasami odnoszę wrażenie, że nie rodzą się już w ogóle.   Ale do rzeczy. Nie da się ukryć, że strategia klas rządzących przynosi efekty (co już samo w sobie jest dziwne) i zadziwienie takiego na przykład mnie jest w praktyce niemożliwe.   Przynajmniej tak mi się wydawało dopóki poseł Palikot nie został twarzą kampanii PiS.

Który to fakt nasuwa dwa wnioski (że przy pomocy atrapy męskiego organu kopulacyjnego i atrapy pistoletu dojść można naprawdę daleko i że nie istnieje coś takiego jak granica absurdu) oraz jedno – za to ważne pytanie:  Czytelniku!  Co ty wiesz o zadziwianiu?

źródło: TVN | autor: K.T.O.Ś

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Następny artykuł:

W poszukiwaniu...

tvnpix