K.T.O.Ś.

Będziemy tęsknić
Ktoś 

Nic co dobre nie trwa wiecznie. Z drugiej strony nic co złe też nie trwa wiecznie. W ogóle nic nie trwa wiecznie. To znaczy z wyjątkiem samej wieczności oczywiście.
Z drugiej strony to w zasadzie nie wiadomo. To znaczy, o ile co do rzeczy, które się już skończyły możemy mieć graniczące  z pewnością przypuszczenie, że jednak nie trwało wiecznie, to z rzeczami, które wciąż trwają, takiej pewności nie ma i być nie może.
A więc pierwsze zdanie tego tekstu powinno w zasadzie brzmieć „O ile nam wiadomo dobre i złe rzeczy które się już skończyły nie trwają wiecznie, z wyjątkiem orędzi pewnego prezydenta, tak wprawionego w łamaniu prawa, że i fizyka się wypacza i oczywiście niektórych imprez klasy „u cioci na imieninach”, które stanowią osobny wymiar, w którym czas zapętla się w coś rodzaju precelka z makiem. Prawdopodobnie o smaku groszku z malinami”

No ale dość tej pogoni za logiką, gdyż jak wiadomo, w dzisiejszych czasach nie jest to jakoś specjalnie przydatne narzędzie do badania rzeczywistości.

To co chciałem powiedzieć, to to, że przez jakiś czas się nie zobaczymy albowiem sezon się skończył, i trzeba czekać do następnego.
Tak zwany międzyczas zamierzam spędzić wpatrując się we własny pępek i wymawiając mistyczną sylabę „ommm” w celu przesunięcia granicy superowości do miejsc dotąd nieznanych. Oczywiście może się skończyć na bardziej swojskim  wpatrywaniu się w produkty fermentacji, ale liczy się przecież ciel i intencje, prawda?

Będziemy tęsknić

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
 Upgrejdnę się w eirloku
Następny artykuł:

Upgrejdnę się w eirloku

tvnpix