K.T.O.Ś.

A niebo jest przy tym niebieskie
Ktoś 
Na początku kilka słów o mnie jestem Kimś. Nie powiem, gzie mieszkam, bo kto ma wiedzieć, już wie, a w dzisiejszych czasach ciągłych spisków hegemonistów z południa nie można być zbyt ostrożnym. Albowiem nie znasz dnia ani godziny kiedy wstaniesz z kolan i przewrócisz się na tą część ciała, którą koledzy Pragi nazywają zasadniczo "ryjem". Ale co oni tam wiedzą.
Tymczasem niespodziewanie (to znaczy niby w tym terminie co zawsze, ale ja się nie spodziewałem, bo z natury jestem pesymistą) przyszła wiosna. Co oznacza, że choć wciąż pada deszcz, to przynajmniej jest to deszcz o wiele cieplejszy niż ten zimą, co też się liczy. A w dodatku na drzewach rozkwitają pąki, ze szczególnym uwzględnieniem kasztanów, co jest o tyle ważne, że - jak wie każdy maturzysta - nie czas na naukę, gdy zakwitają kasztany. Co generalnie oznacza, że maturzyści mają fajrant. Oczywiście jeżeli przestaną się oszukiwać, że nauka im w czymkolwiek pomoże. U nas - jak wiadomo - wystarczy trzymać się swojej wersji, a jeżeli wersji tej przeczą fakty, to cóż, tym gorzej dla - prawdopodobnie celowo antypolskich - faktów.
Dlatego wolny czas poświęćcie na szukanie miłości, leżenie na łące z rozsądnie alkoholowym napojem, oraz trzymanie rąk w różnych fajnych miejscach i patrzenie na chmury typu cumulus.
A niebo jest przy tym niebieskie.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
O nieubłaganym upływie czasu i mrokach niepamięci
Następny artykuł:

O nieubłaganym upływie czasu i mrokach niepamięci

tvnpix