Aktualności

„Kuba Wojewódzki” niczym wino – im starszy, tym lepszy!
Kuba Wojewódzki 
„Kuba Wojewódzki” to dowód na to, że nieważna jest metryka, ale to, co nigdy się nie starzeje – jakość! A jesienna odsłona jest tego najlepszym przykładem. Najpopularniejszy talk-show przyciąga przed telewizory prawie 700.000 widzów, zostawiając konkurencję daleko w tyle. To kolejny sukces Kuby Wojewódzkiego, którego autorski program z sezonu na sezon notuje coraz lepsze wyniki oglądalności.

 

Kuba Wojewódzki ponownie udowodnił, że w talk-show „umie” jak nikt inny. W jesiennej odsłonie jego autorski program przyciąga przed telewizory średnio 700.000 widzów, zapewniając ponad 13% udziału w grupie docelowej (komercyjnej) oraz ponad 10% w grupie ogólnej. Tytuł zanotował także kilkuprocentowy wzrost względem ubiegłych sezonów – o 4 % (wiosna 2022) i o 2% (jesień 2021) – w grupie komercyjnej. Największą widownię, jak do tej pory, zgromadził odcinek 3., w którym na kanapie gospodarza zasiedli Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński.
W październiku Kuba Wojewódzki będzie świętował 20-lecie swojego autorskiego programu. Rok temu minęło dokładnie 15 lat, odkąd najpopularniejszy showman w Polsce dołączył do rodziny TVN.
Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” (wtorek g. 22:40) na użytkowników Playera czeka „Kuba Wojewódzki. Ciąg dalszy”, zawierający jeszcze bardziej smakowite kąski niepokazane na antenie. Dodatkowa pozycja znajduje się wśród najpopularniejszych w ofercie platformy.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kuba Wojewódzki: Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński - zobacz najlepsze fragmenty programu!
Następny artykuł:

Kuba Wojewódzki: Małgorzata Kożuchowska i Krzysztof Skórzyński - zobacz najlepsze fragmenty programu!

tvnpix