Aktualności

Hubert Hurkacz po raz pierwszy na kanapie Kuby!
Hubert Hurkacz o swojej karierze i stresie 
9. Najlepsza Rakieta Świata zagościła w programie Kuby Wojewódzkiego! Hubert Hurkacz w rozmowie opowiedział o tenisie, życiu prywatnym i nie tylko... Zobacz!

Kuba Wojewódzki: Hubert HurkaczKuba Wojewódzki: Hubert Hurkacz

W drugim odcinku najnowszego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego zagościła gwiazda, na którą wielu fanów sportu czekało. Słynny tenisista nazywany 9. Najlepszą Rakietą Świata, Hubert Hurkacz opowiedział nie tylko o swojej karierze sportowej. Zobacz, o co zapytał go prowadzący!

Wszystkie odcinki możecie zobaczyć w player.pl!

Kuba Wojewódzki: Hubert HurkaczKuba Wojewódzki: Hubert Hurkacz

OBSERWUJ NAJLEPSZE PROGRAMY TVN NA INSTAGRAMIE>>

OBSERWUJ NAJLEPSZE PROGRAMY TVN NA FACEBOOKU>>

 

Kuba Wojewódzki powraca z nowym sezonem!

Kuba Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Obok najpopularniejszego showmana w Polsce nikt nie przechodzi obojętnie. Budzi skrajne emocje – albo się go kocha, albo nienawidzi. I choć lata mijają, przed nami już 32. sezon „Kuby Wojewódzkiego”, on nadal w świetnej formie – uzbrojony w niestarzejące się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie króla TVN-u. Nie wszyscy też są godni, żeby zasiąść na jego kanapie.  Wśród bohaterów odcinków nie ma osób przypadkowych. To „crème de la crème” polskiego świata artystycznego, rozrywkowego, sportowego oraz politycznego. A także tych, którzy do tego miana aspirują. Kogo zobaczymy w nowym sezonie?

UWAGA: Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka – „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy”, zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Pomoc | Zasady forum
Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Kuba Wojewódzki PRZED EMISJĄ W TV: Hubert Hurkacz i kabaret Neo-Nówka gośćmi 2. odcinka!
Następny artykuł:

Kuba Wojewódzki PRZED EMISJĄ W TV: Hubert Hurkacz i kabaret Neo-Nówka gośćmi 2. odcinka!

tvnpix